do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji od zaraz napełnianie butelek płynem, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: TILBURG
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 00:59

Fabryka m.in. z Tilburga poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Holandii na produkcji przy napełnianiu butelek płynem. Podstawowa znajomość języka angielskiego jest oczekiwana minimum.

obowiązki:

1. napełnianie butelek płynem na linii produkcyjnej
kontrola jakości produktu

2. Pakowanie masła

wymagania: podstawowa znajomość angielskiego
umiejętność pracy na linii produkcyjnej

holenderska umowa o pracę:
Stawka: 9.57 Euro Brutto za godzinę – napełnianie butelek
Stawka: 10,35 Euro Brutto za godzinę – pakowanie masła

Oplata za mieszkanie 95 euro tygodniowo

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV
na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać „Produkcja Holandia „

ID ogłoszenia: 6085f0728f9025d5

Linki sponsorowane