do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji przy kontroli jakości tub bez języka Zaanstad

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaanstad
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 14 października 2015 18:07

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy kontrolowaniu jakości tub. Oferta z Zaanstad bez znajomości języka holenderskiego. Stanowisko oferowane jest na 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zaanstad
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik zdejmuje tubki z taśmy produkcyjnej sprawdza stan wykonania i te zaakceptowane pakuje do kartonów.

Wymagania:
– zaplanowanie szybkiego wyjazdu
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim (poziom komunikatywny)
– zmotywowanie do wykonywania określonych czynności
– zatrudniamy osoby bez nałogów
– możliwość pozostania w Holandii na pół roku
– dobre zdrowie
– punktualność, dyspozycyjność
– spostrzegawczość, sprawne dłonie

Oferujemy:
– firma zapewnia miejsce do zamieszkania
– przejazdy do pracy
– zapewniamy również powroty po pracy do domu
– jasne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę w przyjaznej atmosferze
– legalne zatrudnienie na pół roku

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV + zdjęcie na maila: karolmakalowski@bluetrading.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24ch7n/

ID ogłoszenia: 975561d86b70e403

2 komentarze na “Praca w Holandii na produkcji przy kontroli jakości tub bez języka Zaanstad”

  1. Witam mam pytanie odnośnie pracy czyzakwaterowanie jest obowiazkowe.Mieszkam w hilversum

  2. Witam .poszukuje pracy dla siostrzenicy i jej przyjaciala na dluzszy okres.posiadaja praktyke w ogrodnictwie.niestety nie nieznaja angielskiego .gotowi natychmiast na wyjazd.bardzo prosze o kontakt jezeli jest szansa zatrudnienia.pozdrawiam..barbata