do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu serów bez języka Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2014 01:57

Producent serów szuka pakowaczy do pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Oferta z Zeewolde bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na rok czasu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pakowanie serów
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– kontrolowanie jakości wyrobów spożywczych
– zajmowanie się ważeniem sera oraz jego dzieleniem
– transport zapełnionych palet na magazyn

Wymagania:
– język angielski w stopniu dobrym
– możliwość wyjazdu do Holandii na min. rok czasu
– posiadanie zaświadczenia o niekaralności
– doświadczenie na produkcji spożywczej konieczne
– osoby szybko przyswajające nową wiedze
– dokładność w wykonywaniu zadań, zaangażowanie

Oferujemy:
– legalną pracę na rok czasu
– chętni mogą rozpocząć stałą współpracę z firmą
– dobre warunki pracownicze
– przeszkolenie w pierwszych dniach
– pracę w międzynarodowym środowisku
– pomagamy w organizacji wyjazdu

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do aplikowania za pomocą maila: sherpaforce.421770@poczta.startpraca.pl w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-produkcja-serow-zeewolde-id239884.html

ID ogłoszenia: 85053ffa97c577e6