do ustalenia

Praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu spożywczym bez języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Opublikowany: 29 października 2014 00:39

Od zaraz poszukujemy pracowników bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Bredy na produkcji przy pakowaniu spożywczym. Zatrudnienie dla osób z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: FD/10/2014

Zadania:
Zatrudniony będzie się zajmował kontrolowaniem prawidłowego przebiegu produkcji oraz pakowanie produktów spożywczych.

Wymagania:
– kandydaci bez szkodliwych nałogów
– chęć szybkiego wyjazdu do kraju zatrudnienia
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane
– znajomość zasad BHP i ich przestrzegania
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– przyjazd samochodem mile widziany
-komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– wsparcie przy wyrabianiu numeru SOFI i konta w banku
– dobrą płacę
– miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
– pracę w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV na maila: kristof@allinpersoneel.nl w tytule proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231gf7/

ID ogłoszenia: 845450159b73ca0