do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii na produkcji sałatek owocowych bez języka Uden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Uden
  • Opublikowany: 23 października 2015 00:16

Przetwórnia z Uden poszukuje Polaków do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na produkcji od zaraz przy pakowaniu sałatek owocowo-warzywnych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Uden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowywanie produktów (mycie, krojenie, sortowanie)
– mieszanie składników
– pakowanie sałatek
– kontrolowanie jakości towaru
– proste prace magazynowe (paletowanie, zbieranie zamówień)
– po zakończonej zmianie należy uporządkować stanowisko

Wymagania:
– wyjazd do Holandii na dłużej
– zdolność podjęcia pracy zmianowej
– zależy nam na kandydatach znających przynajmniej podstawy języka angielskiego
– posiadanie referencji od poprzednich pracodawców będzie atutem
– zaświadczenie o niekaralności mile widziane
– wyrobienie norm dziennych
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– należy angażować się w wykonywane zadania
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy

Oferujemy:
– legalną pracę zmianową
– szkolenia wprowadzające na stanowisko
– zapoznanie z pracownikami
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/25845876/Pracownik-produkcji-salatki-%28Uden%29.html

ID ogłoszenia: 68456293c93af3ce

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Holandii na produkcji sałatek owocowych bez języka Uden”

  1. witam prosze o kontakt telefoniczny mam 19lat 518904619