8,70 euro/h brutto

Praca w Holandii na produkcji serów bez znajomości języka Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Opublikowany: 11 grudnia 2015 13:00

Aktualnie poszukujemy kilku osób do pracy w Holandii na produkcji serów. Zatrudnienie w Zeewolde dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Kandydaci zainteresowani danym ogłoszeniem powinni posiadać doświadczenie produkcyjne.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Numer referencyjny: H/108

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań produkcyjnych takich jak: pakowanie towarów, przenoszenie serów na taśmę, ważenie produktów czy kontrolowanie jakości serów.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego
– angielski na dobrym poziomie
– odpowiedzialne podejście do zadań
– samodzielność, zaangażowanie
– elastyczność godzinowa
– bez problemów ze zdrowiem
– przestrzeganie zasad BHP
-chęć podjęcia pracy stałej
– zdolność do pracy po godzinach

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracownikom oferujemy programy lojalnościowe
– prace w renomowanej firmie
– dodatki wakacyjne
– przejazdy do pracy są zorganizowane
– wsparcie polskiego opiekuna
– miejsce do spania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– co roku wystawiamy „jargrafy”
– stawki wiekowe
– chętnie zatrudniamy absolwentów i studentów

Aplikacja:
W celu rejestracji prosimy przejść na stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-produkcji-produkcja-serow-h108.html

Źródło: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-produkcji-produkcja-serow-h108.html

ID ogłoszenia: 346566b25f3f37fd

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na produkcji serów bez znajomości języka Zeewolde”

  1. Mam doświadczenie na produkcji jestem zainteresowany tom pracom