1200 - 1500 Euro

Praca w Holandii na produkcji słodyczy przy sortowaniu od zaraz Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.09.2016
  • Długość umowy: ...
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 września 2016 03:06

Od zaraz agencja dla klienta z Roosendaal poszukuje pracowników produkcji do podjęcia pracy w Holandii przy sortowaniu i pakowaniu słodyczy w fabryce.

Beetsma – Twoje miejsce pracy. Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (SORTOWANIE SŁODYCZY)
Miejsce pracy: Holandia / ok. Roosendaal
Nr ref.: Hol/09/2016

Termin rozpoczęcia: możliwość podjęcia pracy od zaraz

Opis stanowiska:
praca przy linii produkcyjnej
sortowanie słodyczy
pakowanie słodyczy
inne prace pomocnicze
Wymagania:
min. komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny
dobry stan zdrowia
dyspozycyjność do wyjazdu
gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
legalną pracę za granicą
kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu
możliwość dłuższej współpracy
opiekę koordynatora na miejscu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Cv Wraz Skanem Dowodu na e-mail maltacafe00@wp.pl

ID ogłoszenia: 56057cad4b83d4c9

4 komentarze na “Praca w Holandii na produkcji słodyczy przy sortowaniu od zaraz Roosendaal”

  1. Praca przy sortowaniu słodyczy na 11 września 2016 @ 20:18

    Witam serdecznie. Szukam pracy z chłopakiem. Jesteśmy w Holandii od marca tego roku. Zainteresowała mnie oferta pracy przy pakowaniu słodyczy. Czy konieczne jest wysłanie swojego CV? Nie mamy zbytnio możliwość żeby stworzyć cv ale skany wszystkich dokumentów mogę wysłać jak najbardziej. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję Roksana Operman.

  2. Witam Państwa.
    Chciałem zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko pracy.
    Z poważaniem
    Artur Wedler

  3. Praca przy sortowaniu słodyczy na 16 listopada 2016 @ 15:15

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu słodyczy. Chce wyjechać do pracy od stycznia. Czy mam wysłać CV? Jestem osobą niesłysząca i mam umiarkowanie 3-L. Jestem zdrowia i energetyczna. Proszę o odpowiedź na e-mail malwineczka01@gmail.com. Dziękuję. Malwina Grota

  4. Witam Państwa. Jestem zainteresowana oferta pracy ,dobra znajomosc jezyka holenderskiego,wlasny transport.pozdrawiam Aneta

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: malta00
  • Zarejestrowany od: 3 września 2016

Inne przedmioty dodane przez malta00

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez malta00 »