8,95

Praca w Holandii na produkcji sortowanie cebulek tulipanów od zaraz, Berkhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Berkhout
  • Data rozpoczęcia pracy: 03-01-2017
  • Długość umowy: 6 mieśiecy
  • Opublikowany: 27 grudnia 2016 04:27

Firma z miejscowości Berkhout poszukuje osób do pracy w Holandii przy produkcji polegającej na sortowaniu cebulek kwiatowych. Zatrudnienie możliwe od zaraz dla Polaków z podstawowym językiem.

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z.o.o. (nr licencji 13657) zatrudni osoby na półroczny kontrakt do pracy przy sortowaniu cebulek tulipanów

Sortowanie cebulek tulipanów
Miejsce pracy: Berkhout
Nr referencyjny: 13657

Obowiązki:
– sortowanie cebulek tulipanów
– sadzenie cebulek

Wymagania

– gotowość do szybkiego wyjazdu
– gotowość do pracy w szybkim tempie
– gotowość do pracy na linii produkcyjnej

Oferujemy:

-zakwaterowanie w hotelu
-stawkę wiekową
-pół roczny kontakt
-ubezpieczenie
-opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Zadzwoń już dziś 730-922-400 lub wyślij cv na adres paulina@bestenwest.pl

ID ogłoszenia: 422586280e9d8a49

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PaulinaBW
  • Zarejestrowany od: 27 grudnia 2016

Inne przedmioty dodane przez PaulinaBW

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PaulinaBW »