do ustalenia

Od zaraz praca w Holandii na produkcji spożywczej bez znajomości języka Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 02:08

Dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie od zaraz w Amersfoort bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Oferta z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Amersfoort
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracodawca poszukuje osób, które będą zajmować się pakowaniem produktów spożywczych przy linii produkcyjnej.

Wymagania:
– najchętniej zatrudniamy osoby zmotywowane, pełne energii
– entuzjazm, punktualność, niezawodność
– pożądane osoby do 22 roku życia
– angielski na poziomie komunikatywnym będzie mile widziany
– bez problemów ze zdrowiem
– przestrzeganie higieny osobistej
– dostosowanie się do panujących norm i zasad firmy

Oferujemy:
– na czas umowy oferujemy miejsce do zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– przejazdy do pracy są zapewnione
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– na miejscu wsparcie polskiego koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy: Sajkiewicz@covebo.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24262e/

ID ogłoszenia: 66255b8f0270951c

2 komentarze na “Od zaraz praca w Holandii na produkcji spożywczej bez znajomości języka Amersfoort”

  1. Jacek Monika na 3 sierpnia 2015 @ 10:43

    Dzien dobry państwu! Jestesmy zainteresowani tą oferta pracy tymczasowo pracujemy w polsce ale szukamy kazdej pracy zagranica! W pełni spelniamy panstwa wymagania dlatego prosimy o kontakt tel;663 523 400 lub na adres e-mail ; wrc@interia.eu Pozdrawiam!

  2. witam jestem bardzo zainteresowana wasza oferta pracy jestem osoba sumienna i pracowita pracowalam juz w NL