1000 euro miesięcznie

Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Amersfoort produkcja ciastek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 10 marca 2016 15:49

Aktualna propozycja pracy w Holandii na produkcji ciastek. Zatrudnienie dostępne od zaraz, bez znajomości języka w Amersfoort. Pracodawca gwarantuje dodatki do pensji, wakacyjne i urlopowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: 1000 euro miesięcznie brutto.

Miejsce pracy: Amersfoort, Holandia.

Zadania w pracy:

  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • produkcja ciastek, pizzy oraz pieczywa;
  • obsługa maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu;
  • kontrola jakości wyrobów;
  • pakowanie, etykietowanie;
  • dbałość o porządek na stanowisku.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • umiejętność mówienia w języku angielskim będzie plusem;
  • oferta skierowana jest do osób, które nie mają pracy co najmniej od roku, bądź są absolwentami i przez ostatnie 3 miesiące nie podejmowały zatrudnienia;
  • zaletą będzie możliwość dotarcia do Holandii własnym samochodem;
  • gotowości do pracy w Holandii przez co najmniej 6 miesięcy;
  • odpowiedzialności, zaradności, umiejętności szybkiej pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę;
  • holenderska umowa o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • dodatki do pensji (wakacyjny i urlopowy);
  • opieka polskiego rezydenta i pomoc we wszelkich sprawach związanych z zatrudnieniem.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać pod adres mailowy podany poniżej:

pielotz@covebo.pl

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-produkcja-ciastek/

ID ogłoszenia: 52656e1799f8ff25

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Amersfoort produkcja ciastek”

  1. Witam Państwa.
    Chciałem zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko pracy.
    Z poważaniem
    Artur Wedler
    0651156788