10,05 EUR/h

Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka produkcja kanapek Rijnsburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijnsburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 24 października 2018 01:14

Fabryka z Rijnsburga zatrudni od zaraz Polaków na produkcję kanapek i sałatek. Praca w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego. Oferujemy wysoką stawkę godzinową, transport oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: 10,05 EUR/h.

Lokalizacja: Rijnsburg.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie składników – krojenie warzyw;
  • etykietowanie oraz pakowanie produktów;
  • przygotowywanie zamówień do wysłania.

Wymagania:

  • sprawność i zręczność;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • miłe usposobienie i przyjazne podejście;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • bezkonfliktowość;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • chęć do rozpoczęcia od zaraz.

Zapewniamy:

  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • wysokie zarobki;
  • zakwaterowanie i dojazdy do pracy;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów;
  • rezerwę urlopową – 10,43% dochodów brutto;
  • zatrudnienie na dwie zmiany;
  • bezpłatny abonament Vodafone;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • tymczasową umowę o pracę na holenderskich zasadach.

Aplikacje:

Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1055bb792cf1ad77