stawki wiekowe

Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka zbiory pomidorów Someren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Someren
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca sezonowa - 8 tygodni
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 23:11

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów w szklarni z Someren. Przyjmujemy osoby bez znajomości języka niderlandzkiego. Jest to doskonała oferta dla studentów, aby dorobić w wakacje.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Lokalizacja: Someren, Holandia.

Wynagrodzenie: według stawek wiekowych.

Obowiązki na stanowisku:

  • zrywanie pomidorków koktajlowych z krzaczków w szklarni.

Oczekiwania:

  • dokładność i sumienność;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • podstawowy język niemiecki lub angielski;
  • elastyczność godzinowa;
  • pracowitość;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zorganizowanie wyjazdu do Holandii;
  • niższe koszty zakwaterowania dla osób poniżej 23 lat;
  • zakwaterowanie płatne;
  • pomoc polskiego managera;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • ubezpieczenie;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem strony:

Odpowiemy na wybrane przez nas zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 59657987699bb661

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka zbiory pomidorów Someren”

  1. Someren praca na 19 lipca 2017 @ 14:07

    Dzień dobry,
    zauważyłem, że ogłoszenie wygasło. Gdyby jednak zaistniała możliwość zatrudnienia w Someren to proszę o kontakt pod adresem email: w.borek@o2.pl. Ewentualnie proszę o powiadomienie poprzez sms na nr.: 697833413. Postaram się zadzwonić jak najszybciej. Dziękuję za poświęcony czas.

    Pozdrawiam:
    w.borek@o2.pl