13,11

Praca w Holandii od zaraz dla montera szaf sterowniczych w Eersel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eersel
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: 18 m-cy z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 5 lipca 2021 00:17

W miejscowości Eersel od zaraz propozycja ciekawej pracy w Holandii dla montera szaf sterowniczych. Zatrudnienie 2021 ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego bądź niderlandzkiego.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o.(nr cert. 471)poszukuje osób na stanowisko: Monter szaf sterowniczych

Miejsce pracy: Eersel – Holandia

Opis stanowiska:
– Praca w zakładzie przemysłowych zajmującym się produkcją maszyn i urządzeń mających zastosowanie w wylęgarniach kurcząt,
– montaż szaf sterowniczych,
– montaż zgodnie z dokumentacją techniczną,

Wymagane:
– doświadczenie w pracy na stanowisku elektromonter lub elektryk,
– komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki lub niderlandzki,
– umiejętność czytania schematów elektrycznych,
– prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
– umowę na 18 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
– możliwość wyjazdu od zaraz,
– gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
– pracę w godzinach nadliczbowych,
– dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
– komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi,
– bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
– opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informujemy, że administratorem danych jest Metaal Flex Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu 47-200, ul. Czerwińskiego 2 (nr certyfikatu 471). Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się na stronie: https://metaalflex.pl/polityka-prywatnosci/

ID ogłoszenia: 21960defa1b699b1