2,400.00

Praca w Holandii od zaraz jako magazynier w Venlo bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.09
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2018 03:09

Firma z Venlo poszukuje od zaraz magazynierów do fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka przy załadunku oraz rozładunku samochodów dostawczych.

MAGAZYNIER PRACA NIEMCY

Termin : od zaraz

Zakres obowiązków:
Załadunek i rozładunek aut ciężarowych i dostawczych wg otrzymanego wcześniej planu.
Prawidłowe magazynowanie towarów.
Sprawdzanie stanu faktycznego towarów z dokumentacją.
Prowadzenie dokumentacji i pilnowanie prawidłowego ich obiegu.
Obsługa wózka widłowego.
Praca zgodnie z zasadami BHP na podległym magazynie.
Wymagania:
Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.
Doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane).
Prawo jazdy kat. B.
Dbałość o powierzony sprzęt.
Dynamika pracy.
Ostrożność, dokładność, zaangażowanie .
Praca na pełen etat
Oferujemy:
Pracę dla prężnie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę.
Wynagrodzenie w wysokości 2400€ brutto + premia
Szkolenie przygotowujące do pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: greenwaytransport@web.de lub kontakt telefoniczny pod numer +490176-87763708 lub +48539927925
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu oraz usunięcia moich danych osobowych”

ID ogłoszenia: 9205b7e7a0582c68

Linki sponsorowane