2500Euro

Praca w Holandii od zaraz jako operator linii produkcyjnej, Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Jak najszybciej
  • Długość umowy: stała praca
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 02:16

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Holandii jako operator linii produkcyjnej w zakładzie z Maastricht. Konieczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego / holenderskiego.

Nasz klient jest międzynarodową firmą funkcjonującą w 10-ciu krajach Europy (35 fabryk) i zaopatrującą tysiące klientów w ponad 5000 różnego rodzaju szklanych butelek i słoików. Zajmujemy się także codziennym transportem naszych produktów do ponad 50 krajów.

Opis stanowiska:

Czy jesteś zorientowany technicznie, posiadasz średnie lub wyższe wykształcenie w zakresie inżynierii procesowej (poziom 3/4) i czy zdobyłeś już doświadczenie w branży procesowej? Jeżeli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Obecnie poszukujemy operatora, który będzie zaangażowany w produkcję różnych opakowań szklanych. Te szklane pojemniki są przeznaczone dla przemysłu napojów i spożywczego, które będą następnie dostarczane do klientów w Holandii oraz za granicę.

Wymagania względem kandydata:

Nadzoruje stan i działanie maszyny lub urządzenia i utrzymuje je w ruchu;
Identyfikuje nieprawidłowości i odchylenia w produkcji i zapewnia pomoc w ich usunięciu;
Ostrzega i rozwiązuje awarie;
Zajmuje się zmianami ustawień i regulacją maszyn;
Utrzymuje miejsce pracy w czystości i zapewnia porządek w miejscu pracy;
Przeprowadza kontrole jakości w oparciu o procedury i przepisy dotyczące jakości;
Posiada ukończone szkolenie operatora produkcji B lub C (mile widziane);
Posiada kilkuletnie doświadczenie jako operator w przemyśle produkcyjnym (pre);
Jest w stanie pracować w trybie 5-cio zmianowym;
Ma elastyczne podejście;
Rozwiązuje bez problemu proste problemy techniczne i mechaniczne przy pomocy odpowiednich narzędzi;
Obowiązkowa bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków: Angielski, Niemiecki lub Holenderski (kontakt wewnątrz firmy).

Oferujemy:

Pracę na dłuższy okres czasu
Dobre wynagrodzenie w zależności od wykształcenia i doświadczenia;
Wynagrodzenie początkowe na poziomie 2500Euro;
Wystarczające możliwości wzrostu i rozwoju;
29% dodatku za pracę zmianową;

Pomożemy Ci od A do Z we wszystkim, czego potrzebujesz! Mamy na myśli:

Znalezienie miłego miejsca do życia/mieszkania!
Otwarcie holenderskiego konta bankowego
Zameldowanie i wyrobienie numeru BSN (odpowiednik NIP)

Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +31 617 999 946 lub poprzez email: info@mrkbv.nl

ID ogłoszenia: 9225c9f29eb7fd62