€11,00/h

Praca w Holandii od zaraz jako operator wózka widłowego bocznego – Rechtruck Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 22-03-2021
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 22 marca 2021 00:01

Ze znajomością języka angielskiego na terenie Venlo od zaraz propozycja legalnej pracy w Holandii jako operator wróżka widłowego.

Dla naszego klienta w Venlo poszukujemy operatorów wózka widłowego bocznego Reachtruck (wysokiego składu). Firma zajmuje się dystrybucją farb industrialnych.

Praca na jedną zmianę: 6:00 -15:00

Obowiązki Operatora wózka:
– Utrzymywanie porządku na magazynie z farbami
– Zbieranie zamówień przy pomocy wózka widłowego bocznego

Nasza oferta:
– Stawka €11,00 brutto/h
– Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
– Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
– Certyfikat na wózek widłowy boczny będzie dodatkowym atutem
– Mile widziane osoby z prywatnym zakwaterowaniem w okolicy Venlo (jest możliwość zakwaterowania przez agencję)
– Prawo jazdy kat B. (Zakwaterowanie agencyjne)

Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie (+31 135 075 440)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 1956054abe91dbe9