10,83€

Praca w Holandii od zaraz jako pokojówka przy sprzątaniu hotelu w Veldhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veldhoven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: min 3 msc
  • Opublikowany: 27 maja 2019 23:55

W rejonie Veldhoven od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Holandii dla pokojówki przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Szukamy osób na stanowisko Pokojówka, koniecznie dziewczyny ze znajomością
j. angielskiego + prawo jazdy.

Osoba na tym stanowisku nie może mieć widocznych tatuaży.

Praca w Veldhoven, koło Eindhoven oraz w Walwijk.

Obowiązki:
• sprzątanie pokoi
• dbanie o czystość w pomieszczeniach sanitarnych,
• wymiana pościeli i ręczników
• sprzątanie pomieszczeń publicznych na terenie hotelu w Veldhoven.

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• zaangażowanie,
• od osób na tym stanowisku oczekujemy wysokiej kultury osobistej
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B

Zakwaterowanie w okolicy Eindhoven

32-36 godzin tygodniowo
Przy 36 godzinach tyg:
Stawka 10.83 brutto
Netto na tydzień około 260€ w zależności od ilości godzin!

Zapewniamy zakwaterowanie i ubezpieczenie:

Zakwaterowanie tygodniowo 72.50€
Ubezpieczenie tygodniowo 23.60€

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres :
malwina@holandiajobs.pl

www.holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 5305ce80a2267c5b