od 9,94€

Praca w Holandii od zaraz jako pomoc kuchenna na zmywaku w 4* hotelu, Hoofddorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoofddorp
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-08-05
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 12:33

W rejonie Hoofddorp od zaraz do podjęcia praca w Holandii jako pomoc kuchenna na zmywaku restauracji w hotelu 4*. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Opis stanowiska:
Praca na zmywaku w 4* hotelu. Obsługa zmywarki, zmywanie i polerowanie naczyń, sprzątanie kuchni

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Hoofddorp

Stawka:
9,94€ przez pierwsze 3 m-ce
10,10€ po przepracowaniu 3 m-cy
10,25€ po przepracowaniu 6 m-cy

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 2865d431b175180c