€16,00

Praca w Holandii od zaraz jako spawacz MIG-MAG w Bladel z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bladel
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.09.2021
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 19 września 2021 00:09

Ze znajomością języka angielskiego w firmie przemysłowej z Bladel do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na stanowisku spawacza MIG-MAG. Zatrudnienie przy spawaniu konstrukcji i budowy maszyn zarówno ze stali, jak i ze stali nierdzewnej.

Jeśli szukasz pracy jako spawacz MIG/MAG przy dużych, ambitnych projektach, to praca dla Ciebie! Firma znajduje się w miejscowości Bladel i zajmuje się  obróbką  różnych konstrukcji metalowych.

Obowiązki:
Praca na rysunkach technicznych
Praca na lekkiej konstrukcji i budowy maszyn zarówno ze stali, jak i ze stali nierdzewnej
Nasza oferta:

Stawkę €16,00 brutto/h
Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Wymagania:

Doświadczenie w podobnej pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat.B lub prywatne zakwaterowanie
Znajomość rysunku technicznego
Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 19161446864d0f8e