9,95 EUR/h

Praca w Holandii od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: zatrudnienie na dłużej
  • Opublikowany: 31 grudnia 2018 00:15

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie od zaraz w Tilburgu dla osób pracowitych, odpowiedzialnych i zdecydowanych przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 9,95 EUR/h, po miesiącu 10,71 EUR/h.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie i przepakowywanie odzieży;
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera i wózka paletowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • inne zadania według aktualnego zapotrzebowania.

Wymagania:

  • mile widziany komunikatywny angielski;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • gotowość do nadgodzin;
  • motywacja;
  • przyjazne nastawienie;
  • uczciwość;
  • punktualne przychodzenie;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę w weekend (150% sobota, 200% niedziela);
  • pełną obsługę przed wyjazdem;
  • pomoc w organizacji podróży do Holandii;
  • dużo godzin do przepracowania;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych;
  • wsparcie przy wyrabianiu SOFI;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie i dojazdy do pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu pod numerem:

+48 77 456 16 07 lub 608 494 700.

Można wysłać aplikację za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 1135c1121e82aa3b