13,33 + dodatki

Praca w Holandii od zaraz mechanik / monter – wymiana opon, Terneuzen i Nissen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Terneuzen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: bez ograniczeń
  • Opublikowany: 4 października 2021 00:18
  • Wygasa: 8 dni, 1 godzina

Przy wymianie opon samochodowych poszukiwani od zaraz mechanicy – monterzy do legalnej pracy w Holandii na terenie Terneuzen i Nissen. Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język holenderski będzie dodatkowym atutem)

Nasz klient to specjalista w zakresie wymiany opon i kompleksowego serwisu samochodowego, który działa na Holenderskim rynku już od 50 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dużej pasji i wiedzy na temat opon zawsze służą fachową i niezobowiązującą poradą.

Dołącz do zespołu jako:

MECHANIK DS. WYMIANY OPON

Miejsce pracy: Terneuzen i Nissen

Obowiązki w pracy:
-Wymiana opon w pojazdach różnego typu (osobowe, ciężarowe, przemysłowe, rolnicze)
-Kontrola stanu opon i felg
-W razie potrzeby, pomoc kolegom w drobnych czynnościach w punkcie serwisowym
-A jeśli chcesz pracować więcej godzin: Możliwość pracy w mobilnym serwisie wieczornym, głównie przy wymianie opon w samochodach ciężarowych, pomoc kierowcom którzy w trasie „złapali gumę”

Standardowy czas pracy bez serwisu wieczornego: 45-50 godzin tygodniowo
poniedziałek-piątek 8:00-17:30 | sobota 9:00-12:00

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język holenderski będzie dodatkowym atutem)
-Minimum roczne doświadczenie na podobnych stanowisku
-Umiejętności techniczne i chęć do nauki
-Chęć pracy w wieczornym serwisie
-Czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód na dojazdy (warunek konieczny)

Oferujemy:
-Stabilna praca w firmie z długoletnią tradycją
-Atrakcyjną stawkę godzinową € 13,33 brutto + dodatki
-Zwrot kosztów za dojazdy do pracy (€0,19 /km)
-Holenderska umowa o pracę
-Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
-Ubezpieczenie zdrowotne
-Możliwość zakwaterowania
-Pieniądze wakacyjne (8,3%) i płatny urlop wypoczynkowy (25 dni rocznie)
-Program Emerytalny (po 26 tygodniach roboczych)
-Możliwość rozwoju i zwiększenia swojego zarobku poprzez udział w wieczornym serwisie

Zainteresowała Cię oferta?
Wyślij swoje CV na adres jobs@1todrive.com lub zadzwoń +48 (32) 209 7010

ID ogłoszenia: 9906156fc158a98b

error: Kopiowanie zabronione!