480 €

Praca w Holandii od zaraz na budowie jako glazurnik-kafelkarz 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2019 01:25

W różnych lokalizacjach na terenie kraju dostępna od zaraz oferta pracy w Holandii na budowie dla doświadczonych glazurników-kafelkarzy przy wykończeniach i remontach obiektów.

Agencja GSU INTER-WORK (cert. nr 10947) poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
osób chętnych do pracy na stanowisku:
Glazurnik – płytkarz
Miejsce pracy: różne miejscowości na terenie Holandii
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Stawka: 480 € netto/ tyg
OPIS STANOWISKA:
Praca dla wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Praca w Holandii, w różnych miejscach. Doświadczenie w pracy w charakterze glazurnika będzie dodatkowym atutem, który pozwala na wynegocjowanie lepszego wynagrodzenia.

WYMAGANIA:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– komunikatywna znajomość język angielskiego / niemieckiego / holenderskiego
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
– mile widziane własne narzędzia
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:
– legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
– atrakcyjne wynagrodzenie 480 € netto / tyg.
– nieodpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

biuro@gsuinter-work.pl

ID ogłoszenia: 3245d8c9d1858c97

Brak tagów