do ustalenia

Praca w Holandii od zaraz na budowie jako malarz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 29 listopada 2017 01:41

Oferujemy pracę w Holandii na budowie na stanowisku malarza. Od zaraz oferta zatrudnienia dla budowlańców bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany, malarz

Miejsce pracy: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac malarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków – głównie domów, apartamentów, mieszkań oraz dachów i elewacji
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało wykonywanie prac przy wykończeniach, szpachlowanie oraz mieszanie farb

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym będzie znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • zaletą będzie znajomość języka holenderskiego
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • pracę w Holandii od zaraz
  • opiekę polskiego konsultanta na czas trwania umowy
  • zapewnione zamieszkanie
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek przez pracodawcę
  • dobre zarobki
  • wsparcie z zorganizowaniu transportu oraz spraw formalnych
  • pracę na dłuższych okres
  • zaplecze socjalne

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

limnuswork.4570846@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/malarz-budowlany-id1030154.html

ID ogłoszenia: 485a1db37cc5168

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz na budowie jako malarz bez znajomości języka”

  1. Witam posiadam 3 roczny staż przy budownictwie i wykonczeniah. Interesuje się ta oferta od zaraz?? 536282515 proszę o kontakt …..Sebastian jedrzejkowski