Do uzg.

Praca w Holandii od zaraz na budowie jako malarz-tapeciarz bez języka Deventer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deventer
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 października 2022 15:42

Zatrudnienie w Deventer dla malarzy i tapeciarzy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii na budowie 2022. Zakwaterowanie darmowe organizował będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany – malarz/tapeciarz.

Lokalizacja: Deventer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się szpachlowaniem, gipsowaniem, malowanie oraz tapetowaniem różnych obiektów mieszkalnych i przemysłowych;
  • wykonywanie innych zadań charakterystycznych dla tego stanowiska.

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia;
  • atutem będzie wykształcenie zawodowe;
  • mile widziany certyfikat VCA;
  • komunikatywny angielski albo niemiecki;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziany własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • dodatkowo pieniądze wakacyjne i urlopowe;
  • możliwość wzięcia zaliczki po dwóch dniach pracy;
  • po trzech miesiącach możliwość negocjowania stawki;
  • darmowe zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach z Internetem;
  • ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • odzież, sprzęt i elektronarzędzia do pracy;
  • bonusy za polecenie nowego pracownika – do 200 € za osobę.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/malarz-tapeciarz/holandia-deventer/17451901

ID ogłoszenia: 2166329ed1e5f6ea