420 euro/tydz. netto

Praca w Holandii od zaraz na budowie jako regipsiarz bez języka Middelburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Middelburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 02:04

Atrakcyjna praca w Holandii przy regipsach dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy na budowie z Middelburg wykonywaniu tzw. suchej zabudowy.

Stanowisko: pracownik budowlany, regipsiarz

Lokalizacja: Middelburg, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 420 euro za tydzień netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy zabudowie suchej
  • zadaniem pracownika będzie montowanie płyt karton-gips, szpachlowanie oraz gipsowanie
  • inne bieżące zadania budowlane

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zapewnione przez pracodawcę zamieszkanie
  • darmowy proces rekrutacji
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • możliwość regularnych wyjazdów do Polski
  • opłacanie składek
  • pracę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • pomoc konsultantów na miejscu
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • możliwość brania nadgodzin

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do przesyłania aplikacji za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 1759a2092690dac

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz na budowie jako regipsiarz bez języka Middelburg”

  1. Praca