11 euro/h brutto

Praca w Holandii od zaraz na budowie kafelkarz bez znajomości języka Meppel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Meppel
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2017 00:56

Opcja pracy w Holandii dla budowlańców bez języka przy układaniu kafelek na budowie z Meppel. Od zaraz możliwe zatrudnienie z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Meppel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie powierzchni do dalszych prac
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przycinaniem, fugowaniem oraz układaniem płytek

Wymagania:

  • posiadanie co najmniej 4-letniego doświadczenia na stanowisku kafelkarza, glazurnika lub posadzkarza
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjazdu własnym autem
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii na podstawie legalnej umowy
  • zapewnione przez pracodawcę bezpłatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 8735967e46eb510d

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz na budowie kafelkarz bez znajomości języka Meppel”

  1. Szukam pracy ogólnobudowlane tel 538438728