10-15 brutto/h

Praca w Holandii od zaraz na magazynie 2022-2023 w Hadze / Rotterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga, Rotterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 listopada 2022 12:00

Z komunikatywną znajomością języka angielskiego w rejonie Hagi / Rotterdamu do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie 2022-2023.

Stanowisko: produkcja
Miejsce pracy: Holandia, Haga/Rotterdam
Czas pracy listopad 2022- styczeń 2023

Pracodawca oferuje:
– praca na dłuższy okres
– opieka i pomoc polskich koordynatorów
– dodatki za prace zmianowe
– wypłata przelewana na konto
– zakwaterowanie oraz transport do pracy
– dużo godzin pracy w okresie przedświątecznym
– możliwe bonusy
Zakres obowiązków:
– pakowanie zamówień
– kontrola jakości
– prace magazynowe
– order picker
– oraz inne prace produkcyjne

Oczekiwania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– dostępność na min. 3 m-ce
– sprawność fizyczna
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– mile widziane doświadczenie w pracy na wózku widłowym
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem PRODUKCJA ANGIELSKI – oddzwonimy do Ciebie !!!

Izabela +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

ID ogłoszenia: 29637238753e73d