€12,57

Praca w Holandii od zaraz na magazynie art. spożywczych w Bredzie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 24 stycznia 2022 00:19

Ze znajomością języka angielskiego na terenie Bredy od zaraz dostępna ciekawa praca w Holandii na magazynie z art. spożywczymi przy zbieraniu zamówień. Język angielski jest wymagany na tym stanowisku.

Dla naszego klienta w Bredzie poszukujemy pracownika logistycznego. Praca na hurtowni z artykułami spożywczymi w niewielkim zespole, około 5 osób na zmianie. Jeśli masz doświadczenie jako pracownik magazynu/ order picker – to oferta skierowana do Ciebie!

Praca na dwie zmiany: (7:00-16:00; 9:00-18:00)

Obowiązki Pracownika:
Zbieranie zamówień na magazynie
Utrzymywanie porządku
Nasza oferta:
Stawka €12,57 brutto/h
Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
Język angielski na poziomie komunikatywnym
Prawo jazdy kat. B
Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na  https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 51861ea9e01df9ac