do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Utrecht zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: zatrudnienie na czas określony
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2016 00:37

Aktualna oferta pracy w Holandii na magazynie z kosmetykami, odzieżą i żywnością. Zatrudnienie w Utrecht bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Utrecht.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • przepakowywanie artykułów z palet do pudełek;
  • kompletowanie zamówień;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • rozładunek dostaw na magazyn.

Wymagania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B;
  • chęć do pracy na nadgodziny;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sumienne podejście do pracy;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość podwyżki dla najlepszych;
  • miłą atmosferę pracy;
  • płatne zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość nauki nowych rzeczy oraz awansu.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony www:

Odpowiemy tylko na niektóre wiadomości.

ID ogłoszenia: 45557c4aca620810

3 komentarze na “Praca w Holandii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Utrecht zbieranie zamówień”

  1. Magazynier Lukasz na 30 sierpnia 2016 @ 21:22

    witaj posiadam wszystkie wyzej wymienione wymagania by zaczac wspoprace z wasza firma . jestem na miejscu w holandi . jedynie moj jezyk angielski jest slaby. ale pracowalem na takich magazynach w polsce ”fracc” ”eurocesh” wiec wiem o co chodzi w pracy , gotowy do podjecia pracy od zaraz . prosze o kotnakt wiek 23lata.

  2. Reakcja na pracę na 6 września 2016 @ 13:09

    Witam.

    Mieszkam w Nieuwegein. Szukam pracy na magazynie, znajomość języka angielski i holenderski.. Mam własne zakwaterowanie i ubezpieczenie.. Jestem chętny podjąć pracę odzaraz.. Proszę o kontakt mail-owy

    Dawid 31 lat.

  3. Witam.Mam doświadczenie w pracy na magazynach w Polsce.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe.Pracowałem również na stanowisku kierowniczym.Jestem dyspozycyjny od zaraz.Proszę o kontakt na w/w adres e-mail.Pozdrawiam