12,50

Praca w Holandii od zaraz na magazynie-mroźni w Haaften lub Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: czasowa
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2022 00:40

Z podstawową znajomością języka angielskiego w rejonie Haaften oraz Venlo dostępna do podjęcia praca w Holandii na magazynie-mroźni przy kompletowaniu zamówień.

Praca na magazynie w Venlo 12,50 EUR/h – 13,25 EUR/h

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy (kobiet i męzczyzn) na magazynie chłodnym i mroźnym z własnym transportem i zakwaterowaniem.

Opis stanowiska :

Typowe prace magazynowe związane z zaopatrzeniem, inwentaryzowaniem produktów, przechowywaniem, przyjmowaniem i wydawaniem towaru, np.:

• kompletowanie zamówień
• zgłaszanie usterek
• uporządkowywanie i czyszczenie magazynu
• praca zgodnie z zalecanymi instrukcjami

Oferujemy

– Pracę na magazynie ze stabilną ilością godzin (36 tygodniowo) z możliwością nadgodzin

– Cotygodniowe wypłaty (pierwsza wypłata w piątek po 2 tygodniach pracy)

– Dodatki zmianowe : od 22.00 do 04.00 – 50%
od 04.00 do 06.00 – 25%

– Dodatki za pracę w niedziele i święta – 100%

– Dodatek za nadgodziny – 25%

– Dodatek za pracę na chłodni – 0.44 EUR/h

– Dodatek za pracę na mroźni – 1.06 EUR/h

– Dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% wypłacany raz w roku

– 25 płatnych dni urlopowych w roku

– Dodatek do paliwa w wysokości 0,21 EUR/km

Wymagania

– Dokładność, odpowiedzialność
– Umiejętność samodzielnej pracy
– Własny transport i zakwaterowanie
– Miejsce zamieszkania max. 35 km od miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres:

info@pracawnl.pl

ID ogłoszenia: 34962f8dd01d1d65