€12,57

Praca w Holandii od zaraz na magazynie sieci marketów z językiem angielskim w Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen aan den Rijn
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Stała praca
  • Opublikowany: 6 grudnia 2021 00:03

Dla order pickerów od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie sieci sklepów wielkopowierzchniowych w Alphen aan den Rijn. Oczekiwana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Poszukujemy order pickerów do pracy w magazynie sieci supermarketów w miejscowości Alphen aan den Rijn.  Twoim głównym obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień dla indywidualnych klientów.

Jedna zmiana!

Obowiązki:
Kompletowanie zamówień
Kontrola jakości
Utrzymanie porządku na magazynie
Zgłaszanie nieprawidłowości
Nasza oferta:
Stawka €12,57 brutto/h
Dodatki godzinowe, urlopowe oraz wakacyjne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba
Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie jako order picker
Prawo jazdy kat.B (lub własne zakwaterowanie)
Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 55461aa8cbf0f91d