€12,57

Praca w Holandii od zaraz na magazynie z artykułami spożywczymi, Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 17 marca 2022 00:48

Hurtownia artykułów spożywczych działająca w Bredzie od zaraz poszukuje pracownika logistycznego do pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Dla naszego klienta w Bredzie poszukujemy pracownika logistycznego. Praca na hurtowni z artykułami spożywczymi w niewielkim zespole, około 5 osób na zmianie. Jeśli masz doświadczenie jako pracownik magazynu/ order picker – to oferta skierowana do Ciebie!

Praca na dwie zmiany: (7:00-16:00; 9:00-18:00)

Obowiązki Pracownika:

– Zbieranie zamówień na magazynie
– Utrzymywanie porządku

Nasza oferta:

– Stawka €12,57 brutto/h
– Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny
– Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę polskich koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:

– Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
– Język angielski na poziomie komunikatywnym
– Prawo jazdy kat. B

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 6146231a7b6dae5d