10,44€/h

Praca w Holandii od zaraz na magazynie z elektroniką w Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.10.
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 11 października 2018 03:03
  • Wygasa: 10 dni, 16 godzin
gj praca za granicasmartvenray

Hurtownia elektroniki z miejscowości Venray poszukuje magazynierów do legalnej pracy w Holandii przy kompletowaniu zamówień na urządzenia mobilne.

OPIS STANOWISKA PRACY:
Praca w sektorze logistycznym. Praca manualna, kompletowanie urządzeń mobilnych (smartfony, drukarki, tonery, tablety i inne sprzęty elektroniczne), składanie sprzętu typu I-watch, pakowanie akcesoriów, układanie skompletowanych produktów na palety, inne prace magazynowe (ładowanie i rozładowywanie kontenerów), klejenie naklejek, orderpicking, kontrola jakości.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Venray

OFERUJEMY:

– atrakcyjne wynagrodzenie €10,44/h (wypłacane co tydzień)
– możliwość nadgodzin
– mieszkanie na czas zatrudnienia
– ubezpieczenie
– przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy
– pomoc koordynatora na miejscu
– legalną pracę u sprawdzonego klienta

WYMAGANIA:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane prawo jazdy kat B

SPOSÓB APLIKACJI:
1. Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na maila: biuro@goodjob.com.pl w treści wpisując: „MAGAZYN”
2. Rejestracja na stronie www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8
3. Telefon: 535-474-535 / 533-920-005

*Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

ID ogłoszenia: 7015bbb8af94d3ae