do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 marca 2018 23:04

Oferujemy pracę w Holandii od zaraz na magazynie odzieżowym z Amsterdamu. Oferta zatrudnienia dla pracowników bez znajomości języka przy pakowaniu nowych ubrań.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Start: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Numer referencyjny: KRAZ 855

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z odzieżą będzie polegała głównie na pakowaniu nowych ubrań
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się metkowaniem, naklejaniem cen oraz zakładaniem alarmów

Wymagania:

  • motywacja oraz chęć do podjęcia pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • darmowy przejazd do Holandii
  • miejsce do zamieszkania
  • stałą stawkę bez względu na wiek
  • zapewnione ubezpieczenie
  • wsparcie w uzyskaniu numeru sofi
  • dopłaty do zakwaterowania
  • możliwość podjęcia pracy także dla par
  • pomoc i wsparcie konsultanta na miejscu posługującego się językiem polskim

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 1775ab4ea6c90356

6 komentarzy na “Praca w Holandii od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Amsterdam”

  1. Witam,

    nazywam się Karolina Działak, mieszkalam w Amsterdamie 2 lata, posiadam nr sofii i aktualnie jestem w polsce lecz chcialabym wrocic do pracy w tym miescie, jestem osiagalna w kazdym momencie.Moj nr to +48663566100

    Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem. Czy jest możliwość wyjazdu w dwie osoby ? Jaka jest stawka brutto za godzinę pracy ? Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany

  4. chetnie podejme prace

  5. podejme prace

  6. Jestem zainteresowany ta oferta pracy.