10.38

Praca w Holandii od zaraz na magazynie z odzieżą marki H&M w rejonie Tiel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tiel
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 12-09-2019
  • Długość umowy: minimum 6 miesiecy
  • Opublikowany: 12 września 2019 04:26

W rejonie Tiel dla magazynierów możliwa od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie z odzieżą marki H&M. Znajomość języka angielskiego jest konieczna na tym stanowisku.

Obowiązki:
Układanie ubrań.
Kompletowanie zamówień.
Przygotowanie do wysyłki.

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego.
Posiadanie prawa jazdy mile widziane.
Mile widziane doświadczenie jako orderpicker.
Chęć przyuczenia się.
Wysoka motywacja do pracy.
Gotowość do wyjazdu od zaraz.
Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.
Elastyczność.
Zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:
Umowę na warunkach holenderskich.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.
Opiekę polskiego koordynatora.
Wypłaty cotygodniowe.
Długotrwałą współpracę.
Internetowy Profil Pracownika.

ID ogłoszenia: 6065d78ecfa49df7

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez VDB Detachering B.V.

Ostatnie przedmioty dodane przez VDB Detachering B.V. »