10,80€

Praca w Holandii od zaraz na magazynie z oponami, Vianen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vianen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
  • Długość umowy: Długoterminowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 00:12

Agencja rekrutacyjna PRAN dla klienta z Vianen poszukuje pilnie komisjonerów chętnych do pracy w Holandii na magazynie z oponami przy zbieraniu zamówień.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu z oponami

Lokalizacja: VIANEN

OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówien dla klientów z calej Europy,
• Przygotowywanie towarów do wysylki,
• Zaladunek i rozladunek opon,
• Etykietowanie,
• Wszystkie wyzej wymienione funkcje wymagaja dobrej kondycji fizycznej.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomo języka angielskiego,
• Dobra kondycja fizyczna,
• Chec pracy w systemie 1-zmianowym,
• Prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny).
• Własne zakwaterowanie w okolicach Vianen mile widziane,
• Prawo jazdy kat. B + własny samochód.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich,
• Zakwaterowanie (odplatne) jeśli nie posiadasz własnego,
• Ubezpieczenie (odplatne),
• Opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem OPONY na adres:
d.grzywna@pran.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”

ID ogłoszenia: 1215d64fc2f28555