11,64 € brutto/h

Praca w Holandii od zaraz na produkcji jako pracownik przetwórstwa mięsnego, Leersum

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leersum
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22-02-2021
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 00:16

Na terenie Leersum od zaraz legalna praca w Holandii na produkcji jako pakowacz – pracownik przetwórstwa mięsnego. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane odpłatnie.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik przetwórstwa mięsnego Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Chcesz rozwijać się zawodowo lub zdobyć nowe doświadczenie w pracy? Zapoznaj się z opisem oferty i zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

Zakres obowiązków:

trybowanie mięsa
pakowanie próżniowe i przygotowywanie produktów do wysyłki

Oczekujemy:

dyspozycyjności do pracy za granicą na okres 6-12 m-cy lub dłużej
doświadczenie w pracy związanej z trybowaniem i pakowaniem mięsa
gotowości do pracy na hali produkcyjnej w chłodnej temperaturze
umiejętności współpracy z innymi pracownikami
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
zapewnioną przez pracodawcę liczbę godzin do przepracowania
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 315602e597f4f827

Brak tagów

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz na produkcji jako pracownik przetwórstwa mięsnego, Leersum”

  1. Witam mam na imię Robert mam 33lata pracuje w Holandii w zoeteemer w lujten 3.5roku niestety umowa nie zostanie przedłużona dlatego szukam innej pracy .Jest to moja pierwsza praca w Holandii. Pracuje na dziale vakum czyli pakowanie mięsa i różnego rodzaju produktów do wysyłki. Proszę o kontakt +31613316379