do ustalenia

Praca w Holandii od zaraz na produkcji przy pakowaniu bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.09.2014
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 11 września 2014 02:17

Szukamy od zaraz par bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Rotterdamu na linii produkcyjnej przy pakowaniu warzyw i owoców. Zatrudnienie od 14 września.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca przy taśmie
– pakowanie produktów spożywczych
– przygotowywanie warzyw i owoców w postaci mycia i krojenia
– sprawdzanie jakości żywności znajdującej się na linii produkcyjnej
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– kodowanie produktów
– przygotowywanie zapakowanych towarów do magazynowania

Wymagania:
– osoba niekarana (zaświadczenie do wglądu)
– możliwość wyjazdu do Holandii już 14 września
– chęć do pracowania poza granicami kraju przez okres 6 miesięcy
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– języka angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na pół roku
– pracę również dla par
– dobre warunki pracownicze
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– szkolenia pracownicze
– miłą atmosferę w miejscu pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule wpisując: WARZYWA/OWOCE 14.09.14.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22l8a1/

ID ogłoszenia: 7435410d62c1e31a