do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz na produkcji żywności bez znajomości języka 2020 Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 23:52

Propozycja podjęcia pracy w Holandii na produkcji żywności. Zatrudnienie od zaraz możliwe w Zwaagdijk dla kandydatów bez znajomości języka przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Zwaaddijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji żywności będzie polegała na obsłudze maszyn oraz nadzorowaniu nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • zadaniem pracownika będzie także pakowanie, etykietowanie oraz wkładanie do skrzynek gotowych produktów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym, również w nocy
  • mile widziane referencje z poprzedniej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność na okres co najmniej pół roku
  • możliwość pracy również w święta
  • chęć i energia do pracy
  • zaletą będzie status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • transport do pracy
  • perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • opiekę konsultanta
  • dodatki za pracę weekendową oraz w dni świąteczne
  • zakwaterowanie na miejscu dla chętnych
  • ubezpieczenie
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesłanie CV, tylko w języku angielskim na adres:

[ogłoszenie wygasło] biuro@hobij.pl z informacją PRACOWNIK PRODUKCJI w tytule

Źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-od-zaraz-id435808.html

ID ogłoszenia: 2158792a0851e4e

2 komentarze na “Praca w Holandii od zaraz na produkcji żywności bez znajomości języka 2020 Zwaagdijk”

  1. jestem zainteresowana podjeciem pracy wraz z dwojka znajomych . prosze o szybka odpowiedz .

  2. Jestem zainteresowany pracą przy paletach – proszę o kontakt +48536858015 Pozdrawiam!