do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz pakowanie owoców i warzyw bez języka Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfort
  • Długość umowy: ok. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 00:01

Oferujemy stanowisko pracy w Holandii od zaraz, przy pakowaniu owoców i warzyw. Zatrudnienie w zakładzie w Amersfort, bez znajomości języka niderlandzkiego oraz doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amersfoort.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • ważenie owoców i warzyw;
  • pakowanie ich na tacki według określonej wagi lub ilości sztuk;
  • przygotowywanie zamówień dla sklepów wielkopowierzchniowych;
  • kontrolowanie jakości;
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania:

  • gotowość do pracy na co najmniej pół roku;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • zmotywowanie oraz chęć do sumiennej pracy;
  • odpowiedzialność;
  • punktualne przychodzenie na swoje zmiany;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziany komunikatywny język angielski.

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania na czas umowy;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • pracę również dla grup;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • dobre zarobki;
  • umowę o pracę na pół roku.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową, pod adres:

cv@pracuj.nl wpisując w temacie wiadomości: „Holandia – Pakowanie owoców i warzyw”.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-owocow-i-warzyw-holandia-id383304.html

ID ogłoszenia: 83457b37a9cc95ab

2 komentarze na “Praca w Holandii od zaraz pakowanie owoców i warzyw bez języka Amersfoort”

  1. bardzo potrzebuje pracy.mam doswiadczenie w takiej pracy.pracowałam przy tasmie ważenie i pakowanie warzyw i owocöw.przy zbiorze borówek i płodów rolnych.jestem sumienna i zdyscyplinowana.

  2. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki