od 10.55

Praca w Holandii od zaraz pakowanie warzyw i owoców, Aalsmeer 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Aalsmeer
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: praca na dłużej
  • Opublikowany: 27 marca 2021 00:34

Z minimum podstawową znajomością języka angielskiego od zaraz legalna praca w Holandii 2021 przy pakowaniu owoców i warzyw w firmie z Aalsmeer.

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji – warzywa i owoce

Opis stanowiska:

pakowanie warzyw i owoców
inne prace produkcyjne
Wymagania

dostępność przynajmniej do lipca 2021 r.
podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie: od 10,55 Euro/godzinę brutto plus dodatek 8% razem 11,39 Euro/godzinę brutto
przewidywana ilość godzin tygodniowo: przynajmniej 40 – 45
legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
ubezpieczenie holenderskie
zakwaterowanie plus dodatek mieszkaniowy
pomoc polskiego koordynatora
cotygodniowe wypłaty na konto
darmowy dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128 lub 690184833

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Ilość wolnych miejsc ograniczona. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

ID ogłoszenia: 994605de73cb2394