w euro

Praca w Holandii od zaraz pakowaniu kosmetyków bez języka w Stavenisse 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Stavenisse
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: na dłuższy okres
  • Opublikowany: 16 września 2021 01:42

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Stavenisse poszukuje od zaraz pakowaczy również bez znajomości języka do pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273
Pracownik pakowania kosmetyków
Miejsce pracy: Holandia, Stavenisse
Zakres obowiązków:
• Kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów kosmetycznych i chemicznych.
• Sortowanie produktów
• Zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do transportu
• Układanie na paletach
• Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!
Gwarantujemy:
• Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)
• Cotygodniowe, regularne wypłaty.
• Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.
• Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).
• Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).
• Ubezpieczenie.
• Możliwość współpracy na długi okres czasu.
• Organizację przejazdu do Holandii.
• Możliwość zatrudnienia na polską umowę!
Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy
(szklarnie, magazyny, produkcja).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

praca@flexcraft.pl lub kontakt telefoniczny

pod numerem 77 474 68 08 Sabina

ID ogłoszenia: 6286141a2d33da16