12,21

Dam pracę w Holandii od zaraz produkcja tkanin, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 22-03-2021
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 21 marca 2021 22:08

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Tilburga poszukuje obecnie kandydatów do podjęcia pracy w Holandii przy produkcji tkanin – m.in. pokrowców do materacy.

Dla naszego klienta w miejscowości Tilburg, firmy Innofa zajmującej się produkcją tkanin ( m.in pokrowców do materacy), poszukujemy pracowników produkcji.

Praca na dwie zmiany: 6:00 -14:30, 14:30 – 23:00

Film o pracy w Innofa:

Obowiązki:
– Przygotowywanie szpulek z nicią
– Utrzymywanie porządku na dziale
– Załadunek/rozładunek gotowych tkanin

Nasza oferta:
– Stawka €12,21 brutto/h + dodatki zmianowe
– Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
– Doświadczenie w branży tekstylnej mile widziane (nie wymagane)
– Komunikatywny język angielski lub niemiecki
– Prawo jazdy kat.B (mieszkając na lokacji agencyjnej)
Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie(+31 135 075 440)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 506054ae21ce002