do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz sprzątanie hoteli bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 stycznia 2017 01:53

Możliwa od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu hoteli w Amsterdamie. Oferta zatrudnienia na stanowisku pokojówki dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pokojowy/pokojówka

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca w charakterze pokojówki w hotelach 3*,4* i 5* w centrum Amsterdamu
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie pokoi hotelowych na zlecenie klienta

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu pokoi hotelowych, motelowych lub apartamentów
  • preferowane są osoby mieszkające w Amsterdamie lub okolicach
  • konieczna jest komunikatywna znajomość angielskiego lub holenderskiego
  • ważny dowód osobisty lub paszport oraz numer BSN
  • dostępność na dłużej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy na zasadach obowiązujących w Holandii
  • pracę na cały etat
  • prawo do płatnego urlopu
  • wypłaty pensji co 4 tygodnie
  • stałe miejsce zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim na adres:

barbara@afwascompany.nl lub kontakt telefoniczny pod numerem 020 4860 w godzinach 8-15

Źródło: http://mojaholandia.nl/node/26016

ID ogłoszenia: 13058892291cdb68