atrakcyjne

Praca w Holandii od zaraz w ogrodnictwie kwiaty, rośliny ozdobne, Lottum

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2023 00:38

W rejonie Lottum od zaraz do podjęcia sezonowa praca w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach i roślinach ozdobnych. Ogłoszenie bez znajomości języka obcego!

Praca w Holandii- kwiaty, rośliny ozdobne- pielęgnacja

Stanowisko:
Pracownik sektora ogrodniczego: sadzenie, cięcie i pielęgnacja sadzonek
Miejsce pracy: Holandia, Lottum
Zakres obowiązków:
– sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
– przesadzanie sadzonek
– etykietowanie i przygotowanie do wysyłki
– odchwaszczanie w szklarni (rzadziej odchwaszczanie na zewnątrz)
Wymagania:
– zaangażowani i motywacja do pracy
– chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
Pracodawca oferuje:
– atrakcyjną stawkę godzinową
– umowę na warunkach holenderskich,
– zakwaterowanie w odległości 300 m od pracy w pokojach jednoosobowych
– ubezpieczenie,
– dodatki wakacyjne i urlopowe
– opiekę koordynatora
W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?
– w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę
– w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii
Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu:

Dominika +48 570 901 033 job@klaverteam.com
Kamila +48 570 901 414 work@klaverteam.com
Daria +48 577 901 944 daria@klaverteam.com
Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com
Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !
Klaver Sp. z o.o., (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 848644a59718e419