10,20 Euro brutto / h

Praca w Holandii operator wózków widłowych na magazynie, Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: venray
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: długi okres
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 04:14

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii na terenie Venray jako operator wózków widłowych. Zatrudnienie na magazynie od zaraz dla osób z uprawnieniami na wózek wysokiego składowania.

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:
Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Venray / Eindhoven/ Born/ Tilburg/Waalwijk (Holandia)

Region: Holandia
Opis stanowiska:
• Przewożenie wózkiem widłowym towarów na paletach.
• Składowanie palet wg określonych wytycznych
• Praca ze skanerem
Wymagania:
• Uprawnienia na wózek widłowy typu reachtruck – boczny wysokiego składowania i inne
• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane;
• prawo jazdy- mile widziane;
• duża motywacja do pracy, rzetelność i uczciwość w wykonywanych obowiązkach;
• gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy;
Oferujemy:
• przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą;
• atrakcyjne zarobki
• pracę na długi okres czasu;
• duża ilość godzin pracy gwarantowana;
• zakwaterowanie;
• ubezpieczenie;
• transport do/z pracy;
• pomoc w organizacji i rezerwacji transportu z Polski do Holandii
• opiekę polskiego koordynatora;
• dobrą atmosferę w pracy i na co dzień;
Prosimy o wysyłanie CV na adres: iga@time2work.com.pl
Informacje pod tel: +48 505 698 268

ID ogłoszenia: 5785874d04ec8972

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Pattu095
  • Zarejestrowany od: 10 stycznia 2017

Inne przedmioty dodane przez Pattu095

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Pattu095 »