10.00

Praca w Holandii pakowanie owoców i warzyw z j. angielskim Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.09.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 05:13

Przedsiębiorstwo z miasta Venlo zatrudni osoby do pracy w Holandii polegającej na pakowaniu owoców oraz warzy przy taśmie. Zatrudnienie z językiem angielskim.

Opis stanowiska: Zatrudnimy najlepiej panie do pracy przy pakowaniu owoców i warzyw (obecnie głównie borówka amerykańska).
Wymagania: Mile widziana znajomość języka obcego. Mile widziane doświadczenie.
Oferujemy: Opiekę polskiego rezydenta, pracę w renomowanej firmie, możliwość skorzystania z zaproponowanego zakwaterowania. Możliwy wyjazd w parach! Wynagrodzenie „na rękę” 7-8 euro netto (po potrąceniu za mieszkanie, ubezpieczenie i dojazdy do pracy). Dużo godzin pracy , dobre zakwaterowanie w całkowicie wyposażonych bungalowach lub mieszkaniach.
Praca w okolicach Venlo
Kontakt:
Jupiter Polska
w.mirecki@jupiterpolska.pl
Waldemar Mirecki
Tel., 798 388 784, +48 77 421 59 90

ID ogłoszenia: 9757babfc1537d3