do ustalenia

Praca w Holandii pakowanie produktów spożywczych bez znajomości języka Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 11 lutego 2015 23:55

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii (Oss) na magazynie przy pakowaniu wędlin, owoców, warzyw, słodyczy. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Oss, Veghel
Wynagrodzenie: do ustalenia
Język: bez znajomości języka holenderskiego
Numer referencyjny: 855

Zadania:
Pracownik będzie zatrudniony na stanowisku pakowacza. Obowiązkiem osoby zatrudnionej jest zajmowanie się pakowaniem produktów spożywczych.

Wymagania:
– osoba żywotna
– pozytywne nastawienie do życia
– motywacja do podjęcia pracy za granicą
– sprawne dłonie
– szybkie ale i zarazem dokładne wykonywanie zadań
– wyrobienie normy dziennej
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy dojazdy do pracy
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– pomoc polskich koordynatorów
– pracę w międzynarodowej firmie
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez aplikację znajdującą się na stronie: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-oss-veghel,oferta,3761768

ID ogłoszenia: 68454dbca985214c

21 komentarzy na “Praca w Holandii pakowanie produktów spożywczych bez znajomości języka Oss”

  1. Witam mam 26lat poszukuje pracy jestem osobą sumienną prace moge podjąć odrazu obecnie jestem w holandi

  2. Mirosław na 14 lutego 2015 @ 14:32

    Witam. Jestem zainteresowany pracą. Gotowy podjąć od zaraz Tel 721168185

  3. pracownik przy pakowaniu na 15 lutego 2015 @ 17:45

    jestem zainteresowany pracą od zaraz

  4. sylwia i darek na 16 lutego 2015 @ 16:11

    Witam
    Jesteśmy parą zainteresowana Państwa ogłoszeniem pracy.Posiadamy doświadczenie na lini produkcyjnej i magazynie.Posiadamy aktualne książeczki sanepidowskie.Jesteśmy punktualni,rzetelni ,energiczni,szybko się uczymy i nie posiadamy nałogów.Jestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz.Proszę o kotakt +48 725 331 237

  5. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy gotowi do wyjazdu od zaraz posiadamy(SoFi-nummer) prosimy o kontakt tel. 510523160 lub (89)6240094

  6. pracownik pakowania na 17 lutego 2015 @ 18:49

  7. Witam. Jestem zainteresowaną ofertą pracy.Pakowałam i sortowałam owoce-warzywa w Holandii.W każdej chwili mogę wyjechać. Bardzo proszę o kontakt. Tel.662728803 lub e-mail szulc_e@o2.pl Pozdrawiam

  8. radosław na 17 lutego 2015 @ 21:09

    jestem zainteresowany , proszę dzwonić pod podany numer 89 758 36 03.

  9. Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem . Mam 21 lat. Wiele chęci i motywacji do pracy .
    Pozdrawiam

  10. Jestem zainteresowana posiadam Sofii numer pracowałam już w holandii

  11. Witam ,jestem zainteresowana pracą od zaraz,jestem sumienna i pracowita.

  12. Jestem zainteresowana to moj nr tel.793 460 915

  13. Jestem zainteresowana to moj nr tel.730 603 624

  14. witam jestem zainteresowany pracą od zaraz posiadam nr sofi dobrą kondycje motywacje i chęć do pracy proszę o kontakt 602 305 899

  15. witam jeżeli poszukujecie sumienną , dyspozycyjną , pracowitą i energiczną osobę z dobrą znajomością j . angielskiego i numerem sofi proszę o kontakt 602 305 899

  16. Natalia i Konrad na 19 lutego 2015 @ 12:36

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowana wraz z kuzynem ofertą pracy .. Jesteśmy osobami komunikatywnymi, szybko się uczymy, otwartymi i pełnymi zapału do pracy. Doskonale odnajdujemy się w zespole. Jesteśmy gotowi w każdym momencie wyjechać.
    Bardzo nam zależy na podjęciu tej pracy i na pewno nie zmarnujemy danej nam szansy. Będę wdzięczna za informację zwrotną..

  17. dwie osoby na 20 lutego 2015 @ 10:58

    jestesmy gotowi do wyjaJAZDU od zaraz!

  18. Witam, Jestem 32 letnią kobietą poszukującą pracy na terenie Holandii. Jestem osobą uczciwą, szybko uczącą się, punktualną oraz rzetelnie wykonującą powierzoną mi pracę .

  19. Darecki&Magda na 24 lutego 2015 @ 17:09

    Witam szukamy pracy przy pakowaniu przebywamy w Holandii posiadamy sofi oraz doswiadczenie w pracy na magazynach odziezowych G-STAR AMSTERDAM,DEKKER OLIFANTA BV.WARMOND oraz ogrodnictwie operujemy jezykiem angielskim oraz holenderskim cechuje nas sumiennosc i chec do podjecia pracy.Nasz numer 0031 686 457 173.

  20. Witam nazywam sie Monika mam27 lat jestem Bordżomi zainteresowana państwa ofertę pracy ponieważ mam juz doświadczenie wpakowaniu filetow poniewsz pracował 7miesiecy w firmie Vrieskop proszę o kontakt pod numerem+31684321349

  21. witam jestem zainteresowany ta praca od zaraz prosze o kontakt nr tel.785683338

Zostaw odpowiedź do wojciech