Do uzg.

Praca w Holandii – pracownik utrzymania ruchu (Mechanik, Serwisant, Elektryk)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Biegła znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 1-11-2022
  • Długość umowy: Roczna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 października 2022 00:52

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz pracowników utrzymania ruchu – mechaników, serwisantów, elektryków do pracy w Holandii. Konieczna biegła znajomość języka.

Firma Certos Holland B.V. specjalizuje się dostarczaniem wykwalifikowanych pracowników dla swoich klientów na terenie Holandii.
Zajmujemy się naprawą maszyn u klientów jak również wszystkimi pracami związanymi prewencją, przeglądami jak również usprawnianiem maszyn u naszych klientów

Miejsce pracy: Rożne projekty na terenie całej Holandii.

Twój zakres obowiązków:

– Utrzymywanie w sprawności maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych w obszarze produkcji.
– Dokonywanie pomiarów kontrolnych remontowych maszyn i urządzeń.
– Wykonywanie napraw, lokalizacja i usuwanie usterek powstałych w wyniku awarii.
– Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

Nasze wymagania:

– Wykształcenie: techniczne, również absolwenci kierunków technicznych.
– Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych.
– Wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki mile widziana.
– Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.
– Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Certos oferuje:

– €2600 – €3000 miesięcznie 40 godz.tyg.
– Stabilne zatrudnienie na podstawie Holenderskiej umowy o pracę lub ZZP.
– Dodatkowe benefity:
Certos opłaca twoja część składki emerytalnej (tak zwany w Polsce 3 filar IKE)
Roczna premia za wyniki w pracy!

Zapraszamy do aplikacji droga online z dołączonym aktualnym i udokumentowanym życiorysem na adres mailowy gk@certos.nl

Certos Holland B.V.
Tel. 0252-419149
Tel. 06-43624801
www.certos.nl

Pytania w jeżyku Polskim, pon – pia 9:30 – 17:00 pod numerem tel. 06-43624801

#werkenbijcertos #certosholland #pracacertos #pracawholandii
#praca #werkenbijcertos #pracadlazzp #zzp #amsterdam #holandia #mechanik

ID ogłoszenia: 540634683991fef0

Brak tagów