do uzgodnienia

Praca w Holandii produkcja ciastek na linii produkcyjnej Born z angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 22 stycznia 2015 22:16

Aktualna oferta pracy w Holandii ze znajomością języka angielskiego przy linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Born dla Polaków na produkcji ciastek i wypieków przy pakowaniu.

Stanowisko: Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja: Born

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Stanowisko operatora maszyn produkcyjnych wymagać będzie sprawnej obsługi oraz utrzymania ciągłości produkcyjnej.
  • Zatrudnienie odbywa się na produkcji ciastek, ciast i innych wypieków.
  • Do zadań należeć może również pakowanie produktów przy taśmie.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na pół roku
  • od kandydatów wymaga się posiadania doświadczenia zdobytego w pracy na produkcji żywności
  • znajomość języka angielskiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym – poziom A2/B1
  • zaangażowanie
  • motywacja, chęć do podjęcia tej pracy
  • zdolności techniczne
  • zaletą będzie przedstawienie zaświadczenia o niekaralności oraz referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione ubezpieczenie płatne przez pracownika w wysokości 18,90 euro za tydzień
  • pracownik może skorzystać z zamieszkania płatnego 86 euro tygodniowo

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości w języku angielskim.

  • praca@hobij.pl

W nagłówku prosimy wpisać: operator linii produkcyjnej

źródło: http://www.praca4u.net/operator-linii-produkcyjnej-produkcja-ciastek-id264441.html

ID ogłoszenia: 31654bf7c48d3809